Skip links

Kurumsal

Harput Yapı Laboratuvarı

Hakkımızda

İnşaat sektöründe bölgemizde duyulan ihtiyaç nedeni ile 2017 yılında kurulmuş olup, bulunduğu sektörde ve bölgesinde lider konumundadır. Kaliteden ödün vermeden, güvenilir ve istikrarlı durumunu muhafaza eden, müşteri memnuniyetini ilke edinerek bölgemizde saygın firma olmanın mutluluğunu yaşamaktayız.

Denetimde, yasa ve yönetmelikler çerçevesinde inşaatların her safhasında yerinde denetim, test ve laboratuvar çalışmaları, müşterilerimizin iş programlarıyla uyumlu olarak zamanında ve eksiksiz yapılmaktadır, ayrıca Belediyelerden alınacak imalat onay ve vize işlemlerinin takibi firmamız teknik personelleri tarafından gerçekleştirilmektedir. Yapı denetim yasasının uygulama esaslarında yapılmakta olan düzenlemelerle yaygınlaşan yapı denetimi faaliyetlerimizle topluma çok daha faydalı olacağımıza, insanlarımızın konut ve binalarında doğal afetlerden endişe etmeden, sağlıklı bir yapıda huzur içinde yaşamasına daha uzun yıllar boyunca katkıda bulunacağımıza inanıyoruz.

Yeni projelerinizde oluşabilecek Yapı Denetim hizmeti ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizlerle görüşmekten ve çalışmaktan memnuniyet duyarız.